دربارهٔ ما

«… کلیسای خود را بنا می‌کنم و قدرت مرگ بر آن استیلا نخواهد یافت.»
متی ۱۶: ۱۸

دربارهٔ ما

تیم کلیسای خانگی

شبکه محبت

با هدف ارائه نمونه مناسب از یک کلیسای خانگی سالم، در تلاش است تا منابع مفیدی را در جهت رشد و پرورش خادمین و رهبران در اختیار شبانان کلیسا‌های خانگی قرار دهد. این تارنما نتنها فرصتی را برای تجهیز شبانان فراهم می‌‌آورد، بلکه مکانی عالی‌ برای تقویت و رشد جنبه‌های مختلف زندگی‌ مسیحی‌ تمام اعضای کلیسا‌ها نیز می‌‌باشد. به تارنمای “کلیسای من” خوش آمدید!

 تیم کلیسای مجازی محبت

کشیش دکتر ساسان توسلی

شبان ارشد

دکتر ساسان توسلی در یک خانواده مسلمان بدنیا آمد و در سال ۱۹۸۵ در نتیجه خدمت گروهی از مبشرین خارجی به مسیح ایمان می آورد. پس از مهاجرتش به آمریکا به عنوان کشیش کلیسای انجیلی دستگزاری شده، وارد خدمت در بین جماعت مسیحیان ایرانی می گردد. دکتر ساسان توسلی در سال ۲۰۰۶ خدمت تعلیم از طریق شبکه های تلوزیونی را آغاز نمود. ایشان توجه بسیار زیادی به بنا و رشد کلیساهای خانگی در ایران دارد و به همین جهت، بخش عمده ای از خدمات و تعالیم وی متوجه، تجهیز خادمین و رهبرانی است که در ایران به هدایت و رهبری کلیساهای خانگی مشغول هستند.

شبان امیر جوادزاده

شبان

امیر جوادزاده هستم، عید قیام عیسی مسیح سال ۱۹۹۳ میلادی این افتخار را داشتم که به عیسی مسیح خداوند ایمان آورم، از ابتدای ایمانم به مسیح بخاطر تحصیلاتم در رشته موسیقی وارد خدمات پرستشی، تعلیم در کانون شادی، معلم کتابمقدس نوجوانان و تعلیم موسیقی به جوانان در کلیسا شدم، بعد از چند سالی که در کشور انگلیس الهیات مسیحی خواندم سپس از سال ۲۰۰۰ میلادی برای ۵ سال شبان کلیسا در شهر استانبول و‌ معلم کتابمقدس شدم، و یکسال بعد از ازدواجمان در سال ۲۰۰۶ همراه همسرم کانی برای شبکه محبت برنامه‌های تلویزیونی شفای شکسته دلان را ساختیم. در حال حاضر نیز همراه همسرم مسئول و نماینده رسمی شبکه محبت در اروپا میباشیم.

کشیش مهیار ابراهیمیان

شبان

در سال ۲۰۰۰ در کشور بلژیک پس از شنیدن مژده انجیل به مسیح ایمان آوردم و از همان ابتدا، خداوند راه را برای خدمت ملکوتش برایم هموار ساخت و در اولین کلیسای فارسی زبان آنلاین مشغول شدم. از سال ۲۰۰۳ در کلیسای محلی نیز به وعظ و تعلیم کتاب مقدس پرداختم. در سال ۲۰۰۸ به همراه خانواده ام به آمریکا مهاجرت نمودم و در سال ۲۰۱۲ در کلیسای ایرانیان سانیول در کالیفرنیا دستگذاری شدم. از همان ابتدای سفر روحانی، خداوند آتش خدمت به نسل جوان و نشر و پخش انجیل را در قلبم نهاد و در طی این ۲۳ سال که به شکل تمام وقت مشغول کار در ملکوت خدا بوده ام همواره در جهت تجهیز و شناسایی رهبران جوان فعالیت نموده ام. خدمات شاگرد سازی، تجهیز رهبران و ایجاد کلیساهای خانگی از اولویت های من بوده است. از سال ۲۰۰۸ تا بحال در شبکه های تلویزیونی مسیحی مشغول به تعلیم و موعظه کلام خدا بوده ام و رویایم تعلیم و تربیت رهبران آینده کلیسای ایران میباشد تا بتوانیم دست در دست یکدیگر خبر خوش نجات الهی را به گوش تمامی فارسی زبانان برسانیم.

آنیتا لطفی

رهبر پرستش

آنیتا لطفی هستم. درسال ۲۰۰۶ به اتفاق همسرم از طریق شبکه محبت به عیسی مسیح ایمان آوردیم، بعد از مدتی در همان سال این افتخار نصیبم شد تا در کلیسا در قسمت پرستش خداوند را خدمت کنم، البته در کنار همسر عزیزم که تا به امروز همیشه مشوق من در سراییدن سرودهای تازه برای جلال خداوند بوده، پس تلاش مابر این است تا با سرودها و اشعار زیبای فارسی که برگرفته از کتاب‌مقدس می‌باشد و نیز موسیقی اصیل و غنی ایرانی خداوند را بپرستیم.

رامین بختیاروند

مسئول فنی

رامین بختیاروند هستم ودر سال ۲۰۰۴ میلادی در کلیسای خانگی در ایران به مسیح ایمان آوردم. سال ۲۰۰۷ خدمت خود را به عنوان رهبر در کلیسا خانگی شروع کردم وپس از مهاجرت از ایران از سال ۲۰۱۸ به عنوان تهیه کننده در شبکه محبت خدمت می کنم.

دید و رویای ما

کلیسا،

هرجا که هستید…

  دید و رویای ما

  محبت را تجربه کنید

  در محبت رشد کنید

  محبت را به دنیا ببرید

  در ایمان خود رشد کنید. مهم نیست کجا هستید!

  ما ضرورت همراهی با یک جماعت کلیسای محلی را درک می کنیم. از نظر بسیاری ، گردآوری فرد به فرد در یک مکان فیزیکی یک گزینه نیست.

  آخر هفته ما تجربیات (برنامه‌های) پرستش خود را برای هزاران نفر در سراسر جهان پخش می کنیم. در هر جای زندگی که خود را می یابید، (در هر جایی که زندگی می کنید) ما می خواهیم وسیله ای برای دریافت الهام ، تشویق و پشتیبانی باشیم.

  اگر می خواهید از خدمات هفتگی ما از جمله تجربه پرستش کلیسایی (برنامه پرستش کلیسایی) در گروه های کوچک خود استفاده کنید، با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

  «‌ با هم ببینید »

  هر جا که هستید، مجمع عمومی تشکیل دهید.

  ببینید خداوند چگونه می تواند از شما برای تأثیرگذاری بر زندگی مردم اطرافتان استفاده کند.

  آیا می‌دانستید که شما می‌توانید میزبان جلسات زنده کلیسای مجازی محبت بشوید؟ کلیسای مجازی محبت می‌تواند در خانه شما و یا محیط مجازی که شما آن را میزبانی می کنید، کلام خدا را برای حضار عرضه نماید. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا با واعظ کلام و مشاورین این کلیسا ارتباط تماس بگیرید

  کلیسای مجازی خود را حمایت کنید

  ببینید از طریق سخاوتمندی شما، خداوند  چه کارهایی می تواند انجام دهد.

  ساده و ایمن. برای دادن یکبار هدایای خود و یا بصورت ماهانه، می توانید از حساب جاری یا کارت اعتباری استفاده نمایید.

  عملی شدن وعده های خدا را از طریق سخاوتمندی خود ببینید و شریک (مالک) آنچه که خدا از طریق این سازمان خدماتی انجام می دهد، باشید.

  از هدایای من چه استفاده ای می شود؟

  گزینه اعطای دهمین و پیشنهادات ، صندوق عملیاتی عمومی ما است که برای تأمین مالی عملیات در حال انجام وزارتخانه استفاده می شود. ما مشارکت کنندگان را تشویق می کنیم که در طول سال دهک کتاب مقدس خود را به این صندوق اهدا کنند.

  اهدای هدایای و ده یک برای تامین مالی صندوق عملیاتی عمومی ما است که برای تأمین مالی عملیات در حال انجام سازمان خدماتی استفاده می شود. ما مشارکت کنندگان را تشویق می کنیم که در طول سال ده یک و هدایای خود را به این صندوق اهدا کنند.