تماس با ما

شما عزیزان می‌توانید از هرکدام از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید و نقطه نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

kelisa@mohabat.tv

(001)-505-428-6020

ساعات تماس

تیم خدمتی کلیسای مجازی محبت در طول ۲۴ ساعت/۷ روز هفته آمادهٔ پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تماس با ما

سئوالات متداول

منظور شما از کلیسای مجازی چیست؟

مطالعهٔ بیشتر

کلیسای مجازی محیطی غیرفیزیکی بر روی اینترنت است و واژه مجازی در واقع سعی بر تاکید و توضیح این محیط دارد. مجازی به معنای غیرواقعی نیست بلکه واژه مجازی در حقیقت گویایی این حقیقت است که گردهمایی‌های و اجتماعات کلیسای می‌تواند در دنیای اینترنتی نیز انجام شود. این اجتماع مسیحی که تحت عنوان کلیسای مجازی محبت معرفی کردیم، فرصتی را برای ایماندارانی ایجاد می‌کند که دسترسی به هیچگونه کلیسای خانگی و یا ساختمانی ندارند.

جلسات کلیسای مجازی چگونه برگزار می‌شود؟

مطالعهٔ بیشتر

جلسات کلیسای مجازی هر پنجشنبه ساعت ۹ شب به وقت ایران، از طریق وب سایت www.mykelisa.com و شبکه‌های اجتماعی مربوط به آن به شکل زنده پخش می‌شود. این جلسات هفتگی به خوشامدگویی و اعلانات آغاز شده، شبان کیسای از حضار دعوت می‌کند که در پرستش با ایشان همراه شوند. پس از پرستش که توسط رهبر پرستش این کلیسا و رهبران پرستش مهمان انجام می‌پذیرد، واعظ جلسه پیام هفته را با ایمانداران در میان می‌گذارد. پس از اتمام جلسه، فرصت مشارکت و پرسش و پاسخ برای شرکت کنندگان در جلسه فراهم خواهد شد.

من نیاز به وقت شبانی دارم. آیا می‌توانید کمک کنید؟

مطالعهٔ بیشتر

در صورت نیاز به مشاوره، حتمی یا با بخش تماس این وب سایت و یا صفحه فیسبوک کلیسای مَن تماس بگیرید و مسئولین برای شما وقتی را تعیین خواهند کرد تا با مشاورین کلیسا صحبت کنید.

آیا برای شرکت در این کلیسا باید حتمی عضو رسمی این کلیسا باشم؟

مطالعهٔ بیشتر

خیر! شرکت در جلسات کلیسای مجازی محبت نیازی به عضویت ندارد. هرچند شرکت مداوم و مستمر در این جلسات و ارتباط با خادمین و شبانان مسئول همیشه تشویق می‌شود.

آیا باید به کلیسای مجازی محبت ده‌یک بدهم؟

مطالعهٔ بیشتر

خیر!  هیچ اجباری برای پرداختن ده‌یک به کلیسای مجازی محبت نیست. هرچند تشویق می‌‌کنیم که ایمانداران با قلبی سخاوتمند برای گسترش ملکوت خداوند با هدایای مالی خود از طریق صفحه “هدایای مالی” در کار انجیل سهیم شوند.

از کجا می‌توانم موعظه‌های گذشته را تماشا کنم؟

مطالعهٔ بیشتر

تمام موعظه‌های کلیسای مجازی محبت هم از طریق صفحه  «آرشیو» قابل دسترسی است.