آیا می‌خواهید نجات را دریافت کنید؟

خدا شما را دوست دارد

خدا شما را دوست دارد و می خواهد که او را بشناسید تا بتواند شما را سرشار از آرامش کند و زندگی واقعی را برای همیشه به شما هدیه دهد.  «خداوند مردم دنیا را آنقدر دوست داشت که تنها پسرش را داد تا هر که به او ایمان آورد زندگی جاودانی داشته باشد و هرگز نمیرد».  عیسی گفت: “من آمدم تا همه حیات داشته باشند و آن را به کمال برسانند.”

از آنجایی که خدا برای ما برنامه ریزی کرده که آرامش و حیات داشته باشیم، چرا اینقدر از خدا دور هستیم؟

ما از خدا جدا شده ایم

ما از ابتدا انتخاب کردیم که از خدا نافرمانی کنیم و راه خود را برویم.  ما هنوز هم این انتخاب را امروز انجام می دهیم.  این منجر به جدایی از خدا می شود. همه ما گناه کرده ایم و از جلال خدا قاصر می باشیم».  گناه انتخاب گفتن، انجام یا فکر کردن به چیزهایی است که برخلاف نقشه خداست.  “نتیجه گناه نابخشوده، مرگ است. اما هدیه خدا زندگی ابدی است که خداوند ما عیسی مسیح بخشیده است.”  تنها یک راه برای رسیدن به خدا وجود دارد.

عیسی مسیح برای گناهان ما مرد

عیسی مسیح پسر خداست.  او تنها کسی است که می تواند ما را به خدا بازگرداند.  عیسی بر روی صلیب مرد و از قبر برخاست.  او تاوان گناه ما را پرداخت و شکاف بین خدا و مردم را پر کرد.  “فقط یک خدا وجود دارد و مسیح عیسی تنها کسی است که می تواند ما را به خدا برساند.”  “مسیح یک بار به خاطر گناهان ما مرد. یک فرد بی گناه برای کسانی که گناهکار هستند مرد. مسیح این کار را کرد تا شما را به خدا برساند.”  خدا تنها راه را فراهم کرده است، ما باید انتخاب کنیم.

ما باید مسیح را دریافت کنیم

ما باید به عیسی مسیح اعتماد کنیم که گناهان ما را ببخشد و او را به عنوان نجات دهنده خود بپذیریم و به عنوان خداوند به او خدمت کنیم.  “امّا به همهٔ کسانی‌که او را قبول كردند و به او ایمان آوردند، این امتیاز را داد كه فرزندان خدا شوند.”

 

آیا دوست دارید همین الان زندگی خود را به عیسی مسیح بسپارید؟  اگر چنین است، می توانید دعای زیر را بخوانید و عیسی را به عنوان نجات دهنده خود بپذیرید:

خداوند عزیز عیسی،

 می دانم که گناهکارم و به بخشش تو نیاز دارم.  من ایمان دارم که تو برای گناهان من روی صلیب مردی و از قبر برخاستی تا به من حیات ابدی ببخشی.  میدونم تو تنها راه رسیدن به خدا هستی  پس اکنون می خواهم نافرمانی از تو را کنار بگذارم و برای تو زندگی کنم.  لطفا مرا ببخش، زندگی ام را تغییر بده و به من نشان بده چگونه تو را بشناسم.  به نام عیسی مسیح.  آمین

آیا این دعا را خواندی و از عیسی خواستی وارد زندگیت شود؟